28.03.-02.04.2017 toimusid Rumeenias IFAA sisemaailmameistrivõistlused

Kesk-Rumeenias, Transilvaania lõunaosas Brașovi taga mägedes toimusid 322 osalejaga IFAA sisemaailmameistrivõistlused.

Nagu varem öeldud, sõitis Rumeeniasse 10 meie klubikaaslast, et end proovile panna teiste maade maastikuvibu laskjatega. Meie vibulaskjatel läks väga hästi ja kaugelt maalt tuli Tartusse lausa 5 medalit (!).

Kõige kirkamat värvi medali võitles välja Mart VMFSR klassis ja sõna „võitles“ iseloomustab võistluse pingelisust kõige paremini. Enne viimast päeva juhtis Mart kokkuvõttes 2 punktiga ning kaotades viimasel päeval kogu võistluse jooksul sitkelt lasknud põhjanaabrile Pentti Kuivalainenile vaid ühe punktiga, tuli minimaalse eduga maailmameistriks! Vanameistrilt taas tõeline tiitlivääriline võitlus!

Hõbemedalid võitsid Ülle VFLB ja Marek AMLB klassis.

Pronksmedalid võitsid Egne AFBHR ja Kuldar AMLB klassis.

Tublil lasid ka Neeme (4. koht VMLB klassis), Monika (6. koht AFLB klassis) ja Rainer (10. koht AMLB klassis).
Ega olegi muud öelda kui et sisehooajale pandi Rumeenias väga ilus punkt! Lisaks meie raudvarale Mardile, kõvadele pikkvibumeestele Kuldarile ja Marekile, kes kogu sisehooaja jooksul võitsid ridamisi medalikohti, tegid imetabase võistluse ka Egne ja Ülle, kelle suurvõistluste kogemus palju väiksem. Ikka vägev, 5 medalit MM-lt ei tule Tartusse mitte igal aastal!