06.05.2017 toimus Klubide Karika 4. etapp Räbi külas, kus lasti IFAA 3D standardring

Räbi küla KK etapp on kujunenud TVK koduetapiks ning Priit ja Rein olid ka sel aastal ette valmistanud toreda raja. Ilm soosis vibulaskjaid igati, päike paistis ning Räbi küla etapp kujunes igati meeldivaks võistluseks.

TVK oli väljas võimsa esindusega ning meie 25 vibulaskjat tõid ära ka kindla etapivõidu: 1. TVK (61 kohapunkti ja 25 vibulaskjat), 2. Kajamaa (43 punkti ja 17 vibulaskjat) ning 3. Lääne Vibulaskjad (14 punkti ja 5 vibulaskjat).

TVK vibulaskjad võitsid lausa 12 esikohta, 2 teist kohta ning 3 kolmandat kohta. Objektiivsuse huvides peab siiski mainima, et meeste pikkvibus võidutses absoluutarvestades meie lõunanaabrite esindaja Andris Kuznecovs, kes edestas Kuldarit 10 punktiga, kuid KK arvestuses võitis esikoha Kuldar.

Esikoha võitsid Egne AFBHR, üle pika aja taas TVK eest võistelnud Rita-Anette AFBU, Meelis AMBHR, Margus AMBU, Kuldar AMLB, Carmel CFBBR, esmakordselt KK sarjas võistelnud Maarja CFLB, Marvin CMBBR, Caspar CMTR, Karoliina JFLB, Ene VFBHR ja Neeme VMLB klassis.

Teise koha võitsid Tõnis AMBHR ja Jaco AMLB klassis ning kolmandaks tuli Monika AMLB, Marek AMLB ja Ülle VFLB klassis.

Taas parandati ka rekordeid: Eesti rekordeid uuendasid Carmel, Caspar ja Ene. Isiklikud rekordid lasid Egne, Tiina, Indrek, Maarja ja Karoliina.

Koduetapi võiduga tõusime me klubide üldarvestuses teisele kohale. Juhib Kajamaa 311 punktiga, järgneb TVK 243 punktiga ning kolmandat kohta hoiab Sagittarius 196 punktiga. Taas võib võrdlusmomendi saamiseks vaadata ka varasemate aastate punktiseisu. 2016.a juhtis peale KK 4. Kajamaa 312 punktiga, järgnesid TVK 254 punkti ja Sagittarius 236 punktiga. 2015.a juhtis Kajamaa 289 punktiga ning järgnesid TVK 244 punkti ning Sagittarius 200 punktiga. Nagu näha, koduetapp on tõstnud meid klubide arvestuses teisele kohale ka kahel varasemal aastal ning on päris tähelepanuväärne, et TVK summaarne punktisumma on peale KK 4 kõikunud kolme aasta jooksul üsna vähe.